INAUGURACYJNA WYGRANA

W pierwszym meczu chłopcy grający w gr.2 zmierzyli się z zespołem Młode Orły Pułtusk. Mecz rozegrany został 10 września w Pułtusku zakończony wygraną naszych zawodników 1 : 3. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, ale to my strzelamy bramkę i kończymy ją jedno bramkowym prowadzeniem. Słaby początek drugiej połowy powoduje utratę bramki. Jednak drużyna reaguje bardzo dobrze, stwarzając sobie kilka 100% sytuacji z których wykorzystuje dwie. Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody zdobywając swoje pierwsze bardzo ważne punkty.

Skład: Damian Granecki, Karol Domański, Mikulski Mateusz, Wiktor Puźniewski, Igor Heromiński, Tomasz Budny, Szczyglak Jakub, Mikołaj Dzieliński, Wiktor Kołakowski, Szymon Piotrowski, Mikołaj Niestępski, Bartosz Chełchowski, Kacper Midor, Antoni Żegliński, Jakub Niski, Jakub Sokołowski, Jakub Nidzgorski

Bramki: 29’ Wiktor Puźniewski ( as. Mikulski ), 51’ Jakub Szczyglak ( as. Puźniewski ), 56’ Wiktor Puźniewski ( as. Piotrowski )

Trener: Wojciech Kordek