MŁODZICY Z WYGRANĄ

W sobotę 21 października młodzicy grający w grupie 2 rozegrali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Mecz został rozegrany w Przasnyszu, a przeciwnikiem była drużyna z Pułtuska. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 4:1. Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody dominując nad przeciwnikiem przez całe spotkanie kreując sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Wielkie brawa dla drużyny i liczymy, że runda wiosenna nie będzie gorsza.

SKŁAD: GRANECKI Damian, DOMAŃSKI Karol, KOŁAKOWSKI Wiktor, MIKULSKI Mateusz, MIDOR Kacper, ŻEGLIŃSKI Antek, NISKI Jakub, SZCZYGLAK Jakub, BUDNY Tomasz, CICHOCKI Tomasz, CHEŁCHOWSKI Bartosz, PUŹNIEWSKI Wiktor, HEROMIŃSKI Igor, NIESTĘPSKI Mikołaj, PIOTROWSKI Szymon, NIDZGORSKI Jakub,  DZIELIŃSKI Mikołaj

BRAMKI: 15’ DOMAŃSKI, 20’ NIESTĘPSKI ( as. Cichocki ), 25’ DOMAŃSKI (as. Chełchowski ),

40’ NISKI ( as. Szczyglak )

TRENER: Wojciech KORDEK