Niestety przegrywamy

W sobotę 14 października młodzicy MKSu Przasnysz grający w grupie 2 rozegrali swój kolejny mecz z rówieśnikami z Nasielska. Niestety nie był to dobry dzień dla naszych zawodników, którzy przegrywają 5 : 0. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach na grząskim i nierównym boisku do którego przeciwnicy przystosowali się bardzo szybko. Cały mecz był bardzo chaotyczny, a kluczem do zwycięstwa okazała się prosta gra przeciwnika polegająca na graniu długich piłek z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Miejmy nadzieje, że nasi chłopcy wyciągnął odpowiednie wnioski i następnym razem zagrają o niebo lepiej.

Skład: Granecki Damian, Domański Karol, Mikulski Mateusz, Piotrowski Szymon, Niestępski Mikołaj, Budny Tomasz, Szczyglak Jakub, Dzieliński Mikołaj, Puźniewski Wiktor, Kołakowski Wiktor, Żegliński Antoni, Niski Jakub, Nidzgorski Jakub, Cichocki Tomasz, Chełchowski Bartosz, Midor Kacper

Trener: Wojciech Kordek

Powiązana galeria: