Pierwsza kolejka na remis

W sobatę rozegraliśmy swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej z rówieśnikami z Pułtuska. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, gra toczyła się głównie w środku pola. Druga połowa znacznie lepsza co ważniejsze mogliśmy zobaczyć już bramki.  W 40 minucie meczu Kuba Szczyglak po pięknym strzale z rzutu wolnego wyprowadza MKS na prowadzenie, niestety chłopcy nie cieszyli się z byt długo po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu piłki w pole karne zespół z Pułtuska doprowadził do remisu i tym wynikiem zakończył się mecz. Z perspektywy całego spotkania wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

SKŁAD:  Granecki, Domański, Mikulski, Budny, Cichocki, Chełchowski, Piotrowski, Heromiński, Puźniewski, Nidzgorski, Biedrzycki, Kołakowski, Midor, Dzieliński, Niestepski, Żegliński, Niski, Szczyglak

BRAMKI: 40" Szczyglak

TRENER: Wojciech Kordek