Pokonujemy Koronę Ostrołęka !

Kolejną ligową kolejkę maja za sobą Młodzicy II Przasnysz. Rywalem Młodzików był zespół Korony II Ostrołęka. Pierwsza połowa to dobra gra obu zespołów. Jedna z akcji w 29 minucie daje nam prowadzenie. Po dośrodkowaniu piłki w zamieszaniu pod bramkowym Karol Domański ładnym uderzeniem wyprowadza MKS na prowadzenie1-0 . Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pomimo sytuacji które stworzyły sobie oba zespoły w tym dniu bardzo dobrą dyspozycją popisywali się bramkarze, którzy byli mocnymi stronami swoich zespołów .
Zagraliśmy dobre zawody z bardzo trudnym przeciwnikiem. Wielkie brawa dla chłopców.

Skład: Przybysz Miłosz, Nidzgorski Jakub, Dzieliński Mikołaj, Budny Tomasz, Domański Karol, Puźniewski Wiktor, Piotrowski Szymon, Heromiński Igor, Niski Jakub, Szczyglak Jakub, Cichocki Tomasz, Żegliński Antoni, Midor Kacper, Chachulski Mateusz,Chełchowski Bartosz, Niestępski Mikołaj,

Bramki: 29’ Domański Karol ( as. Piotrowski Szymon )

Trener: Kordek Wojciech